शनिबार १५ आश्विन २०७९

काठमाडौ / कैलालीको लम्कीचुहा नगरपालिका झुंगा टोलमा भएको घट’नाले नयाँ मोड लिएको छ । सो टोलमा एक जना विवाहित पुरुषले ५ सय रुपैया दिएर एक जना युव’तीसँग स’म्बन्ध राख्ने सम्झौ’ता गरे । रा’ती उनीह’रुबीच ५ सय रुपैया दिएर सम्ब’न्ध राख्ने सह’मति भयो ।

तर भोलपल्ट ती पुरुषले उनलाई सहमति जनाएपछि सहमति गरे अनुसारको पैसा दिएनन् । रा’तीमा खेतमा उनीहरुले सम्ब’न्ध राखे । भोलीपल्ट विहान ती यु’वती पैसा लिन पुरु’षको घरमा गइन् ।

तर सम्ब’न्ध राखेपछि रामबहादुर चौधरीले सहमति गरे अनुसार पैसा दिन इन्का’र गरे । त्यसपछि घट’नाले नयाँ मोड लियो । ती युव’तीले आफुलाई कर णी गरेको भन्दै घ’ट ना सार्वजनिक गरिदिइन् । घ’ट ना सार्वज’निक भएपछि गाउँलेले ति यु’वतीलाई दो’ष लगाएका थिए ।

उनलाई दि’मा गी सन्तु’लन गु’मा एको भन्दै आ’रो प लगाएका थिए । मा’न सिक रुपमा ठिक नभ’एका कारण पुरुषलाई अना’वश्यक आ’रो प लगाएको गाउँलेले बताएका थिए ।

तर पछि उनीहरुबीच सहमतिमा सम्ब’न्ध भएको र पैसा नदिएका कारण घ’ट ना सार्वज’निक भएको बताइएको छ । रामबहादुरका छोरी र आमाहरुले भने आफ्नो घरको पुरुषलाई युव’तीले अना’वश्यक आ’रो प लगाएको दा’वी गरेका छन् । ४६ वर्षका रामबहादुरले गाउँकै सु’स्त मनस्थि’ती भएकी युव’तीलाई फका’एर ५ सय रुपैया दिने सहमतिमा सम्ब’न्ध राखेको अनुस’न्धानवाट खुलेको बताइएको छ ।

अहिले रामप्रसादलाई प्रह’रीले प’क्रा उ गरेको छ । ती यु’व ती रामप्रसादको नातामा भा’न्जी प’र्छिन् । टाढाको नाताले भान्जी पर्नेलाई मामाले यस्तो घ’ट ना गराएको भन्दै स्थानियबासीहरुले सार्वज’निक रुपमा भनेका छन् । भिडियो हे’र्नुहोस् :-

५६२ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया