शुक्रबार १२ आश्विन २०८०

एजेन्सी / वर्तमान परि’स्थितिमा धेरै देशहरु को’रोना भाइ’रससँग संघ’र्ष गर्दैछन् । प्रायः राज्यहरूमा सं क्रम णको श्रृंखलालाई तो’ड्नको लागि लक’डाउन जारी छ । विवाहको यस मौसममा पनि मानिसहरूले धेरै सम’स्याको सा’मना गरिरहेका छन् । किनकि सरकारले यसका लागि पनि प्रति’बन्ध लगाउँदै सिमाना तोकेको छ । यस्तो अवस्थामा, एक जोडीले पृथ्वीमा ल’कडाउन भए के भो त ? भन्दै आकाशमै विवाह गरेका छन् ।

उनीहरुले आकाशमा हवाईजहाजमा विवाह गर्ने योजना बनाए र आफन्तहरुको अगाडि विवाह गरे । यो अ’नौंठो विवाह भारतको तमिलनाडुको मदुरैमा भएको छ जहाँ दम्पतीले थुथुकुडी जाने विमानमा आफन्तहरूको अगाडि विवाह गरे । तमिलनाडुमा महा’मारीका कारण, सीएम स्टालिनले २४ मेदेखि ३१ मे सम्म पूर्ण लक’डाउन घोषणा गरेको छ ।

यसै बीच, धेरै जोडीहरू जसले २४ देखि ३१ मेकै समयमा विवाहको योजना बनाएका थिए । किनकी यहि समयमा लगन थियो । धेरैले मन्दिरको अगाडि सिमित मानिस भेला भएर विवाह गरे । लक’डाउनमा कुनै समारोहको अनुमति थिएन । तर यो एक जोडी एक कदम अगाडि बढ्यो र एक चार्टर्ड हवाइजहाज भित्र विवाह भयो । मदुरैका राकेश र दीक्षाले एउटा विमान भाडामा लिए र १३० आफन्तलाई पनि बोलाए । सबैको अगाडी आकाशमै विमानभित्र उनीहरुले विवाह गरे ।

दुई दिन अघि दम्पतीको बिहे भयो र धेरै थोरै आफन्त आएका थिए । यद्यपि राज्यमा एक दिने छुट पाउने बित्तिकै उनले आफ्नो विवाहलाई अविस्मरणीय बनाउने योजना गरे । दम्पतीले दा’बी गरेका छन् सबै १३० यात्रुहरू उनीहरूका आफन्तहरू थिए जसले पीसी’आर परी’क्षण गरेका थिए । नेगे’टिभ रि’पोर्ट आएपछि मात्र विमानमा सवार भएका थिए ।

३४९ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया