शुक्रबार १७ चैत्र २०७९

काठमाडाैं/ सांसद गंगा चौधरीले केही संचार माध्यममा तथा सामाजिक संजालहरुमा चिनियाँ अक्सिजन सिलिण्डर गंगा चौधरीको घरमा लुका’एको भन्ने जस्ता भ्रम’पूर्ण समाचार प्रकाशन भएको प्रति ग’म्भीर ध्यान आकर्षण भएको बताएकी छन् ।

आइतबार एक बिज्ञप्ति जारी गर्दै चौधरीले भनेकी छन् ‘ चीन सरकारको अनुदानमा आएका मध्ये सात वटा सिलिन्डर मैले दाङको लागि भनेर स्वास्थ्य मन्त्रालयको स्वीकृतीमा त्रिभुवन विमानस्थलबाट दाङ लैजानको लागि ल्याउँदै गर्दा दाङ लैजाने मेरो गाडी बाटैमा बिग्रे’कोले गाडी बन्ने बेलासम्म म भाडामा बस्ने घरमा राखी दाङका लागि म थप स्वा’स्थ्य सामग्री लिन स्वास्थ्य विभाग टेकु गएको बेला सामाजिक अभियान्ता ज्ञानेन्द्र शाही लगायतको टोली प्रह’रीसहित आउनु भएको रहेछ म नआउँदै उहाँहरुले कसले किन ल्याएको भनेर सोधपुछ गर्दै हुनुहुन्थ्यो त्यसको केही बेरमा म घरमा आए उहाँहरुलाई सबै यथार्थ बताइ कागजी प्रमा’णहरु समेत देखाएपछि उहाँहरुको मन उल्टै दाङका जनतालाई सहयोग गर्छौँ हामी पनि भन्ने भो र हामीलाई सहयोग गर्ने प्रतिब’द्धतासमेत जनाउनु भयो’ ।

‘त्यही प्रतिबद्धता अनुसार ज्ञानेन्द्र शाही र टीमले दाङ भनेर ५ वटा सिलिन्डर उपलब्ध गराउनु भो त्यसको लागि म उहाँहरुलाई मेरो र सम्पूर्ण दाङ्ग बासीको तर्फबाट हार्दिक आभार समेत व्यक्त गर्न चाहन्छु । केही दिनदेखि दाङमा अक्सिजन अभा’व भन्ने समाचार आएको बिषयमा सबै जानकार हुनुहुन्छ । चीनबाट आएका ७ वटा सिलिन्डर र ज्ञानेन्द्र शाहीको टिमले दिएका ५ गरी १२ वटा सिलिण्डर भएका थिए ।

१२ वटा मध्ये हाम्रो सानो पिक अप गाडीमा सबै सिलिण्डर नअ’ट्ने भएकोले दुई सिलिन्डर त्यहिँ छोडेर १० वटा लिएर हिजो राती दाङ आएको छु । यहाँ आवश्यक भएको ठाउँमा सिलिण्डर दिने तयारीमा छु ती सबै खाली सिलिन्डर हुन् । काठमाडौँमा बाँकी रहेका ती दुई वटा लिन पनि आज गाडी जादै छ यथार्थ यही हो ।

यस्तो घट’नालाई बङ्ग्या’एर सुनौलो नेपालमा प्रकाशित भएको पूरा भिडियो बाट अन्तिमको केहि अंश मात्र का’टेर यस्तो महा’मारीको बेला बद’नाम गर्ने नि’यत सिवाय केही हैन । उक्त अंश काटि’एको भिडियोको यथार्थ यूट्युवमा अहिले पनि सुनौलो नेपाल टिभीमा हेर्न सकिन्छ । तसर्थ यस्ता भ्रम’पूर्ण दुरास’ययुक्त भावनाले ग्र’सित केही ब्यक्ति तथा संचारमाध्यमलाई बिश्वास नग’री यथार्थ बुझिदिनुहुन सबैमा हार्दिक अपिल गर्दछु’ विज्ञप्तिमा भनिएको छ ।

यस्तो छ यथार्थ भिडियो :-

५०२ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया