शुक्रबार १२ आश्विन २०८०

म्याग्दी/ म्याग्दीको मालिका गाउँपालिका–५ देवीस्था’नबाट हरा’एका एक युवा’को १२ दिन’पछि ओ’ढारमा ढु’ङ्गाले अँठ्या’एको अव’स्थामा श’व फे’ला परे’को छ । यही वैशाख १४ गतेदेखि हरा’एका २७ व’र्षीय धजेन्द्र पुनको देवी’स्थानको मार्चुला सामुदायिक व’नको बराहथान’स्थित ओढा’रमा आइत’बार श’व फे’ला परेको जिल्ला प्र’हरी कार्या’लयले जना’एको छ ।

स्थानीयवासीले ख’बर गरेपछि जिल्ला प्रह’री कार्या’लयका प्रह’री निरी’क्षक डाक्ट’रप्रसाद चौधरीको नेतृ’त्वमा प्र’हरी टो’ली घटना’स्थल पुगेर अनु’सन्धान शुरु गरेको थि’यो । ढु’ङ्गाले छो’पेर राखि’एको अव’स्थामा श’व भेटिए’काले कसैले ह ‘त्या गरेर ओढा’रमा राखेको हुनसक्ने अनु’मान गरिएको थियो ।

टाउ’को र कु’म देखि’एको अव’स्थामा भेटिएको श’व स’डेको थियो । धजेन्द्रसँगै वैशाख १४ गतेदेखि देवी’स्थानका अन्य चार यु’वाहरु सम्पर्क’विहीन थिए जो अहिले प’क्रा उ परे’का छन् । मृत’कका दा’जु तिलक पुनले प्रह’रीमा दिएको जाहे’रीका आधारमा अनुस’न्धान र संल’ग्नको खो’जी थालि’एको थि यो ।

यसैबीच देवीस्थानमै वैशाख १४ गते नै ११ वर्षीया बालि’कालाई कर णी गरि एको छ । स्थानीयवासी २१ वर्षीय विजय विकले कर णी गरे’को पीडि’तका आफ’न्तले वैशाख १९ गते प्र’हरी कार्या लयमा द’र्ता गरेको जाहे’रीमा उ’ल्लेख छ ।

विजयले पै’साको प्रलो’भनमा पा रेर कर णी गरेको पी’डितको भनाइ छ । विजयको खो’जी र घट’नाको अनु’सन्धान भइर’हेको प्र’हरी नायब उपरी’क्षक राईले बताउनुभयो ।

देवीस्थानमा एकै दिन दु’ई व टा अ प’राध भए’का छन् । वैशाख १४ गते त्यहाँ छिमेकमा विवाह थियो । कर णीको शि’कार बने’की बा’लिका विवाहमा गए’की थि’इन् । दुवै घट’नाका बारेमा आइ’तबार प्रह’रीले प्रे स विज्ञ’प्तिमार्फत जान’कारी गराए’को हो ।

४७४ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया