बुधबार २५ साउन २०७९

केही मानिसहरुका दाँत फाटिएको पक्कै देख्नु भएको छ होला । यस्ता मानिसहरु हेर्दा तपाईलाई अनौ’ठो लाग्न सक्छ, तर फाटिएको दाँतको बीचको अन्तरले तपाईको भाग्यसँग सम्बन्धित धेरै रह’स्य खोल्छ । दाँतको बिचमा अन्तर भएका मानिसहरु सुन्दरताको दृष्टिकोणमा राम्रो मानिदैन तर समुद्रशास्त्रको अनुसार यस्तो मान्छे भाग्यशाली हुन्छ ।

दाँतहरु बीचको अन्तरले यो देखाउँछ कि यस्ता व्यक्तिहरु धेरै खुल्ला विचार भएका र धेरै खुसी हुने खालका हुन्छन् । यी मानिसहरू आफ्नो मनको कुरा गर्न हिचकि’चाउँदैनन् । यदि नोकरी गर्ने मानिसहरुको दाँतहरू बीचको अन्तर छ भने, यी मानिसहरूले भविष्यमा उच्च सफलता प्राप्त गर्नेछन् ।

समुन्द्री विज्ञानको अनुसार अगाडिको दाँतहरूबीच खाली ठाउँ हुनु बुद्धिमानीको चिन्ह मानिन्छ । जुन मानिसहरुको अगाडिको दाँतको बीचमा अन्तर हुन्छ तिनीहरू भित्र विशा’ल मात्रामा ऊ’र्जा हुन्छ र उनीहरूले जीवनमा ठूलो स्थान प्राप्त गर्छन् ।

यस्ता व्यक्तिहरु निकै नै फुर्तिला हुन्छन् र नि’डर हुन्छन् । उनीहरू खुसी रहन चाहन्छन्, त्यसैले उनीहरू सम’स्याको समयमा डराउँ’दैनन् । जुन मान्छेको दाँतको बीच एक स्थान हुन्छ त्यो मान्छे धेरै ग’फाडी हुन्छ ।

तिनीहरू कुनै पनि विषयमा बिहानदेखि बेलुकासम्म बोल्न सक्छन् । दाँतको बीचको खाली ठाउँले उत्कृष्ट गुणस्तरको संकेत गर्दछ । यी मानिसहरू निश्चित रूपमा ख’न्चुवा अर्थात खाना खाने सौखिनका हुन्छन् ।

जुन व्यक्तिहरूको दाँत बीचको अन्तर हुन्छ ती मानिसहरु वित्तीय मामि’लामा धेरै बुद्धिमानी मानिन्छ । यी मानिसहरू सम्पत्ति सम्बन्धी निर्णय गर्दा धेरै सावधानीपूर्वक निर्णय लिन्छन् । त्यसैले यिनीहरुले पैसाको अभाव’को सा’मना कमै मात्र गर्नु पर्छ ।

३७३ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया