शुक्रबार २२ मंसिर २०८०

आज श्री शाके १९४४ बि.स.२०७९ पौष २७ गते बुधबार इश्वी सन् २०२३ जनवरी ११ तारीख माघ कृष्ण पक्ष चतुर्थी तिथी पश्चात पञ्चमी तिथी मघा नक्षत्र पश्चात पूर्वफाल्गुनी नक्षत्र आयुष्मान योग वालव करण चन्द्रमा सिंह राशिमा आनन्दादि योगमा चर योग नल नाम संवत्सर सुर्य दक्षिणायन हेमन्त ऋतु पृथ्वी जयन्ती तथा राष्ट्रिय एकता दिवस (ज्यो.प. सरोज घिमिरे)

मेष राशि – चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ
आम्दानि क्षेत्र मध्यम नै रहेता पनि इष्टमित्रका निम्ती सामान्य खर्च हुन सक्ने स’म्भाबना रहेको छ । शारिरीक आ’लस्यताको सामना भने गर्नु पर्ला । मनोरञ्जनका निम्ती सामान्य खर्चको स’म्भाबना रहेकोछ । बौद्धिक क्षेत्रका ब्यतित्वसँगको संगत द्वारा मन प्रशन्न रहला । कार्यप्रतिको लगन सिलतामा बृद्यि हुनेछ ।

बृष राशि – इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो
आय मुलक कार्यको थालनि हुनेछ । पारिवारिक मेलमिलाप बढेता पनि दाम्पत्य सुखमा बा’धा आउन सक्ने स’म्भाबना रहेको छ । निर्णय गर्ने क्षमतामा बृद्धि हुने योग रहेको छ । भौतिक साधनको प्रयोगमा समय ब्यतित रहनेछ । मान्यजनको साथ सहयोग द्वारा सामाजिक कार्यको क्षेत्रमा अ’ग्रसर भईनेछ ।

मिथुन राशि – का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह
नजिकका मित्रजनहरु बिचको सम्बन्ध टाढिन सक्ला । भौतिक साधनको प्रयोगमा समय ब्य’तित हुन सक्छ । पुरानो लगानि उठाउन समयले साथ दिनेछ । सामान्य कार्यको निम्ती धेरै समय ब्यतित हुनाले मानसीक तनाबको सामना गर्नु पर्नेछ । मान्यजनको मार्गदर्शन अबलम्बन गर्नाले भा’ग्योदयको बाटो देखा पर्नेछ ।

कर्कट राशि – हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो
सामान्य चो’ट’पटकको सिकार भईन सक्छ सजग रहनु होला । मान्यजन संगको सम्बन्ध खराब रहन सक्छ । शुभचिन्तकहरुको साथ प्राप्त हुनाले कार्य सहज बन्नेछ । तपाइको कार्यसम्पादनको श्रेय गैर ब्यतित्वहरुले प्राप्त गर्नेछन । बा’णीको चातुर्यताले नयाँ मित्र प्राप्त हुन सक्छन । आजको कार्यले भोलिलाई फाइदा रहनेछ ।

सिंह राशि – मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे
निर्णय गर्ने क्षमतामा कमि आउनेछ । नयाँ कार्य थालनिका निम्ति आट र साहशको कमि आउनेछ । मित्र सहयोग प्राप्त हुनेछ । प्रेम सम्बन्धमा सुधार आउनेछ । खानपानका कारण स्वास्थमा सामान्य खराबि देखा पर्नेछ । साझेदारी कार्यमा हात नहालेकै बेश रहनछ । ब्यापार ब्यवसायका क्षेत्रमा सामान्य समस्या देखापर्नेछ ।

कन्या राशि – टो, प, पि, पु, ष, ण, ठ, पे, पो
एकान्त वाताबरणमा मन रम्नेछ । नयाँ कार्य क्षेत्रमा लगानि नगरेकै बेश हुनेछ । ख’राब संगतका कारण सामान्य अ’प्जस सहनु पर्ला । जिबन साथीको सहयोग द्वारा गरिएका काममा सफलता प्राप्त हुनेछ । अनावश्यक खर्चको स’म्भाबना रहेकोछ । गैर ब्यत्तिहरुको बिश्वासमा नपर्नु नै उत्तम रहनेछ ।

तुला राशि – र, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते
पुरानो लगानि उठाउने राम्रो समय रहेको छ । मित्र जनको साथ सहयोग बाट कार्य सम्पादनमा मदत पूग्नेछ । प्रतिस्पर्दा मुलक कार्यमा विशेष सफलता प्राप्त हुने योग रहेको छ । अध्यन अध्यापनका क्षेत्रमा समय ब्यतित रहनेछ । रचनात्मक तथा कला कौशलका क्षेत्रबाट सामान्य आम्दानि लिन सकिनेछ ।

बृश्चिक राशि – तो, ना, नि, नु, ने, नो, या, यि, यु
नेतृत्व गर्ने क्षमतामा बृद्धि हुनेछ । मनमा चन्चलताले बास गरेतापनि ब्यापार ब्यवसाय बाट राम्रो लाभ लिन सकिनेछ । मान्यजनको साथ सहयोग बाट बि’ग्रन लागेको काम बन्नाले दिगो आर्थिक लाभको बाटो बन्न सक्नेछ । अप्रि’य खवरको श्रवणले मनमा सामान्य चिन्ता प्राप्त रहने दिन रहेकोछ ।

धनु राशि – ये, यो, भ, भि, भु, ध, फा, ढ, भे
साझेदारी कामका क्षेत्रमा सामान्य झ’न्जट ब्यर्होनु पर्ला । धैर्य धारण गर्ने क्षमतामा बृद्धि हुनेछ । सामान्य खर्च भएता पनि मनमा चि’न्ता भने रहने छैन । यात्राका क्षेत्रमा बिशेष सा’बधानि अपनाउनु होला । अरुद्वारा सम्पादित कार्यको श्रेय प्राप्त हुनाले मन प्रशन्न रहला । मानसम्मानमा आ’धात पर्नसक्ने सम्भा’बना रहेकोछ ।

मकर राशि – भो, ज, जि, खि, खु, खे, खो, गा, गि
मनोबिलासिताका सामानको क्षेत्रमा सामान्य खर्च हुन सक्नेछ । बाणिको कारण दाम्पत्य सुखमा बा’धा आउन सक्ने सम्भाबना रहेको छ । ईष्ट मित्र बिच सामान्य बा’दबिवादको योग रहेको छ । स्वास्थमा सामान्य तनाब उत्पन्न हुन सक्नेछ । भोजभतेर तथा सभासम्मेलन जन्य कार्यमा सहभागीता जनाउने अवसर प्राप्त हुनेछ ।

कुम्भ राशि – गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द
प्रेम सम्बन्धमा सुधार आउनेछ । जिवनसाथीको साथ सहयोग द्वारा आम्दानि क्षेत्रमा मार्गदर्शन मिल्नेछ । भोग बिलासको क्षेत्रमा समय ब्यतित हुन सक्छ । परोपकार तथा ब्यापार ब्यबसायको क्षेत्रमा राम्रो समय रहेको छ । रोकिएर रहेका कार्य सम्पादित हुनाले मन प्रशन्न रहला । आम्दानि मध्यम रहला ।

मिन राशि – दि, दु, थ, झ, ञ, दे, दो, च, चि
बोल्दा सजग रहनु होला बोलिको कारण नजिकका मित्रजन रु’ष्ट रहन सक्छन । स्वास्थ सम्बन्धि स’मस्याले सता’उन सक्छ । तात्कालिक खर्चका कारण सामान्य आर्थिक अभाबको सामना गर्नु पर्ला । प्रतिस्पर्धीहरु सवल रहनाले हर कदममा सजग रहनु होला । स्वास्थमा देखिएको समस्याका कारण सामान्य खर्चको योग रहेकोछ ।

११९ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया