शुक्रबार २२ मंसिर २०८०

भनिन्छ, यदि कसैलाई बाल्यकालमा प्रेम भयो भने उसको भावना जीवनभर यस्तै रहन्छ । तर, एउटै मायाले बालबालिकाको जीवन ब’र्बा’द गरिदिन्छ, यस्तो घ’ट’ना विरलै देख्न पाइन्छ ।

यस्तै एउटा घ’ट’ना भारतको गुजरातको सूरतमा देखिएको छ, जहाँ एक अधबैंसे व्यक्तिको मनमा बाल्यकालको माया फुल्यो, त्यसपछि उनी छोराको सासुसँग भा’गे । जसका कारण छोराको विवाह पनि टु’ट्यो । दुवै छोराछोरीको यसै महिनाको पहिलो साता इन्गेजमेन्ट भएको बताइएको छ ।

तर त्यसअघि अचा’नक केटाका बाबु र केटीकी आमा बेप’त्ता भए । परिवारका सदस्यले प्रहरीमा उ’जु’री गर्दा बे’पत्ता भएको मात्रै उल्लेख गरे । केटाका बाबु र केटीकी आमा कलेजको समयदेखि नै एकअर्कालाई चिनेका थिए र दुवैले एकअर्कालाई मन पराउने गरेको बताइएको छ ।

त्यतिबेला दुवैको विवाह हुन नसके पनि संयोगले सन्तान हुर्किएपछि प्रेममा परेपछि घरपरिवार सहमत भएपछि विवाह पनि तय भयो । तर एक्कासी बढेको घनिष्टताका कारण बेहुलाका बुवा र दुलहीकी आमाबीच फेरि प्रेम फुल्यो ।

त्यसपछि एक दिन अ’चानक बेप’त्ता भए । जसका कारण उनका छोराछोरीको विवाह पनि टु’ट्यो । बेहुलाका बाबुको उमेर करिब ४८ वर्ष रहेको छ भने बेहुलीकी आमाको उमेर ४६ वर्ष रहेको बताइएको छ ।

केटाका बाबु कटारगाम क्षेत्रबाट बे’पत्ता हुँदा नवसारीबाट महिला बेप’त्ता भएको बताइएको छ । दुबैका परिवारले दुवै भागेको आ’शंका व्यक्त गरेका छन् । यो घ’टनापछि दुवैका परिवार निकै ल’ज्जित भएको मानिसहरुले बताएका छन् ।

प्रहरीले दुवैजना बेप’त्ताको रिपोर्ट द’र्ता गरी अनु’सन्धान गरिरहेको छ । उता, दुलहा दुलही स्त’ब्ध बनेका छन्, दुवैको इन्गेजमेन्ट भई बिहेको तयारीमा व्यस्त छन् । दुलहाका बुबा प्रोपर्टी डिलर र पार्टीका नेता हुन् । उही समयमा, दुलहीकी आमाले हीरा व्यापारीसँग विवाह गरिन् ।

५९९ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया