शनिबार २३ मंसिर २०८०

भारत / हँसिलो अनुहार, मिलियन डलर मुस्कानकी सन्तुलित भएकी बिस वर्षीया “तुनिसा” पञ्चतत्वमा वि’लय भएकी छिन् । मान्छेको सपना उड्ने उमेरमा तुनिसाले भने आफ्नै ज्या’न लि’इन् ।

२४ डिसेम्बर २०२२ :मा तुनिसाले मेकअपमा झु’ण्डिएर आफ्नो र उनकी आमाको सबै सपनाहरू अ’धूरा छो’डिन् । ट्यूनिशा बिदाइ गरेर बाहिर गइन् तर आमा रोई’रहेकी छिन् । अभिनेत्रीका साथीभाइ, परिवार र सेलिब्रेटीले ट्युनिशालाई ओसिलो आँखाले वि’दाई गरे ।

ट्युनिशालाई बि’दाइ गर्न टिभी जगतका धेरै सेलेब्स र शीजन खानको परिवार पुगेका थिए । शीजान खानकी आमा र दिदीबहिनी रोइरहेको देखियो । शीजनका दिदीबहिनीहरू नराम्ररी रोइरहेका देखिन्थे । ट्युनिशाको शीजनका दिदीबहिनीसँग राम्रो सम्बन्ध थियो ।

उनी अक्सर इन्स्टामा उनीसँगको तस्विर र भिडियो शेयर गरिरहेकी हुन्छिन् । छोरीको अ’न्तिम संस्कारमा टुनिशाकी आमाको ख’राब अवस्था देखियो । अन्तिम बि’दाइ गर्ने क्रममा उनी अचा’नक बे’होस भइन् । यस अवधिमा परिवार र साथीहरूले उनको हेरचाह गरे।

छोरीको आ’कस्मिक मृ’त्युले उनको मन भाँ’चिएको छ । अभिनेत्रीकी आमा जहिले पनि मिडियाको अगाडि आएकी छिन्, उनी संवे’दनहीन देखिएकी छिन् । आमाको यस्तो अवस्था देखेर सबै मान्छेका आँखा र’सा’उँछन् ।

केवल २० वर्षकी छोरी गु’माउनु कुनै पनि आमाको लागि भ’यानक दुर्घ’टना जस्तै हो । यो खराब समयमा उनको परिवारले ट्युनिशाकी आमालाई हरेक पल साथ दिइरहेको छ ।

ट्युनिशाकी आमा यस्तो अ’चेत अवस्थामा पनि छोरीलाई न्या’य पाउनको लागि लडा’इँमा अग्रपंक्तिमा उभिरहेकी छिन् । ट्युनिशाको मृ’त्युको कारण प्रेमीसँगको ब्रेकअप नै रहेको बताइएको छ ।

ट्युनिशा सिरियल अलिबाबाका सहकलाकार शीजान खानसँग प्रेममा थिइन् । यी दुईको सम्बन्ध ६ महिनाअघि सेटमा सुरु भएको थियो । ट्युनिशा र शीजनको मृ’त्युको १५, दिनअघि ब्रेकअप भएको थियो ।

शीजनको बेवफाईले टुनिशालाई तो’ड्यो। अभिनेत्रीले प्रेमीका च्याट पढेकी थिइन् । शिजनसँग छुट्टिएपछि टुनिशा डि’प्रे’शनमा बस्न थालिन् । धो’कामा परे पनि ट्युनिशा शीजनसँग बस्न चाहेको ट्युनिशाकी आमाले बताइन् । पूर्व प्रेमी शिजनको बेवफाई, उदा’सीनता र डि’प्रे’शनले टुनिशाको ज्या’न लिएको भनेर मानिँदै आएको छ ।

१३० पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया