मंगलबार १६ आश्विन २०८०

एजेन्सी / इन्टरनेट र सामाजिक सञ्जालको युगमा तपाईले जे पनि देख्न वा सुन्न सक्नुहुन्छ । अहिलेसम्म तपाईले रोगको उपचार वा कुनै आवश्यकतामा चन्दा माग्ने मानिस देख्नु भएको होला तर जि’उँ’दो मान्छे चन्दामा मागेको देख्नु भएको छ । अहिले एक जना यस्तै केटाको भिडियो भाइरल भइरहेको छ, जसले आफ्नी प्रेमिकासँग चन्दा मागिरहेका छन् ।

तपाईंले मेट्रोमा कोही नाच्दै, गाउँदै वा रोमान्स गरेको भिडियोहरू देख्नुभएको छ, तर के तपाईंले कहिल्यै मेट्रोमा कोही प्रेमिकाको चन्दा मा’गेको देख्नुभएको छरु हेर्नु भएको छैन भने यो भिडियो अवश्य हेर्नुहोस । केटा आफ्नो ज्याकेटमा ‘डोनेट मी अ गर्लफ्रेन्ड’ को पोस्टर लिएर घुमिरहेको छ । जुन देखेर तपाई पनि हाँस्नुहुनेछ ।

केटाले दानमा मागिरहेका छन् ‘प्रेमिका’:
भाइरल भइरहेको भिडियो दिल्ली मेट्रोको हो । यहाँ तपाईले आफ्नो ज्याकेटमा पोस्टर टाँसिएको एक जना मानिसलाई हिंडिरहेको देख्न सक्नुहुन्छ । यो पोस्टरमा के लेखिएको छ त्यो आफैमा अचम्मको छ ।

पोस्टरमा ‘डोनेट मी अ गर्लफ्रेन्ड’ लेखिएको देख्न सकिन्छ र केटा त्यसलाई टाँस्दै जताततै घुमिरहेको छ । जब उनी मेट्रो स्टेसनको सिँढीबाट ओर्लिए, त्यहाँ उपस्थित मानिसहरु आफ्नो हाँसो रोक्न सकेनन्, यो भिडियो देखेर सोसल मिडिया प्रयोगकर्ताहरु पनि छक्क परेका छन् । खास कसले ग’र्ल’फ्रेन्डको चन्दा माग्छ ?

भिडियो सामाजिक सञ्जालमा भाइरल :
यो भिडियो सामाजिक सञ्जाल इन्स्टाग्राममा मोहितगौहर नामको एकाउन्टबाट सेयर गरिएको छ । भिडियोको फरक र अनौठो सामग्रीलाई मानिसहरुले मन पराइरहेका छन् । भिडियोलाई १० लाखभन्दा बढीले हेरिसकेका छन् भने ८६ हजारभन्दा बढीले लाइक गरेका छन् ।

भिडियो हेरेपछि प्रयोगकर्ताले रमाइलो कमेन्ट पनि गरिरहेका छन् । केही प्रयोगकर्ताले भने- ‘भाइ, तपाईसँग अतिरिक्त छ भने मलाई पनि दिनुहोस् ।’ उही समयमा, केहि अन्य प्रयोगकर्ताहरूले यो प्रिन्टआउटको फोटोकपी मा’गे’का छन् ।

१२४ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया