शुक्रबार २२ मंसिर २०८०

बैतडी / प्रहरी सवार जिप दु’र्घ’टनामा परेको छ । दशरथचन्द राजमार्गअन्तर्गत पाटन नगरपालिका–४ निङलाडी खोला भन्ने स्थानमा से१ज ८५४ नम्बरको जिप दु’र्घ’टनामा परेको हो ।

मतपेटिका पुर्याएर फर्कदै गरेको नेपाल प्र’हरी टोली सवार जिप दु’र्घ’टनामा हुँदा तीन प्रहरीको घ’ट’नास्थलमै मृ’त्यु भएको बैतडीका प्रमुख जिल्ला अधिकारी सुरेश पन्थीले जानकारी दिनुभयो । उहाँले भन्नुभयो, “तीन जनाको मृ’त्युु भएको भन्ने खबर आको छ, उ’द्धा’र जारी रहेको आएको खबर छ, म आफैँ घ’ट’नास्थल जाँदैछु ।”

जिप सडकबाट करिब तीन सय मिटर तल ख’से’को जनाएको छ । रातभरि मतपेटिका ढुवानी गरिरहेको र चालकलाई अनिदो भएर दु’र्घ’टना भएको हुनसक्ने प्रजिअ पन्थीको भनाइ छ । घ’ट’नाको थप विवरण आउन बाँकी रहेको छ ।

यो पनि :- पर्वतमा मतगणनाको तयारी : पर्वत / प्रतिनिधिसभा तथा प्रदेशसभा निर्वाचनअन्तर्गत पर्वतमा ५५ प्रतिशत मत खसेको छ । मुख्य निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयले दिएको जानकारीअनुसार जिल्लाको सात पालिकामा ५५ प्रतिशत मत खसेको हो ।

यसअनुसार बिहादी गाउँपालिकामा १० हजार नौ सय ९० मतमध्ये पाँच हजार सात सय ५१ मत खसेको छ भने जलजला गाउँपालिकामा १६ हजार चार सय ३२ मध्ये नौ हजार दुई सय २०, फलेवास नगरपालिकामा २३ हजार पाँच सय ६४ मध्ये १२ हजार एक सय ३२, कुश्मा नगरपालिकामा ३१ हजार आठ सय २० मध्ये १८ हजार एक सय ३, महाशिला गाउँपालिकामा आठ हजार तीन सय ८७ मध्ये चार हजार एक, मोदी गाउँपालिकामा १९ हजार आठ सय ३६ मध्ये १० हजार पाँच सय ७७ र पैञ्यु गाउँपालिकामा ११ हजार छ सय २० मध्ये छ हजार चार सय १९ मत खसेको हो ।

जिल्लाको कूल मतदाता सङ्ख्या एक लाख २२ हजार छ सय १९ मध्ये ६६ हजार दुई सय ७३ मत खसेको छ । सोे कार्यालयका प्रवक्ता राजु ढुङ्गानाका अनुसार जिल्लाका सबै मतदानस्थलबाट मतपेटिका सदरमुकाम आइसकेका छन् । बिहान सर्वदलीय बैठक आह्वान गरिएको र बैठक सकिएलगत्तै मतगणना पनि सुरु गर्ने तयारी गरिएको ढुङ्गानाले बताउनुभयो ।

१३३ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया