आइतबार १५ माघ २०७९

आज श्री शाके १९४४ बि.स.२०७९ असोज २९ गते शनिबार इश्वी सन २०२२ अक्टुवर १५ तारीख कार्तिककृष्ण पक्ष षष्ठी तिथी मृगशिरा नक्षत्र वरियान योग वणिज करण चन्द्रमा बृष राशिमा पश्चात मिथुन राशिमा आनन्दादि योगमा वज्र योग नल नाम संवत्सर सुर्य दक्षिणायन शरद ऋतु ग्रामीण महिला दिवस (ज्यो.प. तुलसी भारद्वाज)

मेष–
परम्परालाई समयसापेक्ष परिवर्तन गर्न सकिनेछ । साथ दिनेहरू बढ्नेछन्। प्रतिष्ठा, मान–सम्मान आदि पाइनेछ । भाग्यले नसोचेको फाइदा दिलाउन सक्छ । चुनौतीहरू स्वतः हट्नेछन् भने कर्मयोग र आम्दानीले पछ्याउनेछन् ।

वृष–
प्रयत्न गरेको काम छोटै समयमा पूरा हुनाले समय फुर्स्दिलो रहनेछ । इच्छाशक्ति बढ्नेछ भने रचनात्मक कार्य शुभारम्भ गर्न सकिनेछ । स्वास्थ्य प्रति’कूल रहे पनि हिम्मतले काम लिन सकिनेछ । परिस्थितिले अ’प्ठ्यारा चुनौतीहरूसँग सम्झौता गराउन सक्छ ।

मिथुन–
पशुधन र जमिनबाट सामान्य लाभ उठाउन सकिनेछ । परिवारमा आमाको माध्यमबाट काम बन्न सक्छ । केही अ’प्ठ्यारा परिस्थितिसँग सम्झौता गर्नुपर्दा मन खि’न्न रहनेछ । तापनि समुदायको हक हितको संरक्षण गर्दै धेरैको भलाइ हुने काम गर्न सकिनेछ ।

कर्कट–
मेहनत गर्दा राम्रै प्रतिफल प्राप्त हुने समय छ । सहयोगीहरूले राम्रो साथ दिनेछन् । रोकिएका काम बन्ने र नयाँ काम सुरु गर्ने समय छ । विभिन्न भौतिक साधन जुट्नेछन् । आतिथ्यपूर्ण सम्मान पाइएला । मेहनतले जीवनशैलीमा परिवर्तन ल्याउन सकिनेछ ।

सिंह–
उद्योग र व्यापारमा विशेष फाइदा हुनेछ । प्रतिस्पर्धीलाई सजिलै हराउन सकिनेछ । टाढाको यात्राको पनि योग रहेको छ । उत्साहपूर्ण रहला । सुखद समाचार सुन्न पाइनेछ। स्वास्थ्य सबल रहनेछ र काममा पनि फाइदाको योग छ ।

कन्या–
गरिएका कर्मको उचित प्रतिफल पाइनेछ । कृषिमा कामको चा’प र चौपायामा केही समस्या देखिए पनि प्रशस्त धन आर्जन हुने समय छ । व्यावसायिक यात्रा सम्भावना छ । दाम्पत्य जीवन रमाइलो रहनेछ। आम्दानी प्रशस्तै बढ्नेछ ।

तुला–
बेसुरमा वचन दिने बानीले दुःख पाइनेछ । नजिकका साथीभाइ टाढिन सक्छन् । महत्वाकांक्षी योजना गो’प्य राख्नुहोला । प्रियजनसँगको भेटघाटले दिन रमाइलो बनाउनेछ। नयाँ ज्ञान सिक्ने मौका छ । व्यापार–व्यवसायमा विशेष लाभ लिने समय छ ।

वृश्चिक–
मनमा ड’र लागे पनि विभिन्न अवसरले पछ्याउनेछन् । बोलीको प्र’भाव पनि बढ्नेछ । ठीक समयमा सही निर्णय लिन सकिनेछ । आस मा’रे’को कामले उत्साह जगाउनेछ । तत्काल लाभ नभए पनि विभिन्न सकारात्मक संकेतहरू प्राप्त हुनेछन् ।

धनु–
कार्यसम्पादन गर्ने क्षमता बढ्नेछ । तापनि, केही अवसर फु”त्क’न सक्छन, सचेत रहनुहोला । प्रयत्न गर्दा सहयोगीका माध्यमबाट फाइदा उठाउन सकिनेछ । गोपनीयतामा विशेष ध्यान पुर्याउनुहोला । धेरैको मन लोभ्याउन सकिनेछ ।

मकर–
स्वादिष्ट भोजनको आनन्द मिल्नेछ । परिवारजनसँग आत्मीयता बढ्नेछ । प्रेम र मित्रताको ब’न्ध’न कसिएर जाला । आफ्ना विषयवस्तुमा अरूले अधिकार जमाउन सक्छन् । गल्तीबिनै आ’रोप लाग्न सक्छ । सरकारी क’डि’कडाउको सि’कार भइनेछ ।

कुम्भ–
अरूको फाइदाका लागि उपयोग भइनेछ भने परिस्थिति आफ्ना लागि अलि प्र’तिकूल रहने देखिन्छ। काम बि’ग्रने ड’रले सताइ’रहनेछ । थि’चोमिचो गर्नेहरूले स’ताउनेछन् । चो’री वा ठ’गीमा परिने समय छ। आर्थिक कारोबार गर्दा निकै नै सजगता अपनाउनुहोला।

मीन–
दीर्घकालीन रूपमा फाइदा हुने काममा हात हाल्ने समय छ। तार्किक क्षमता बढ्नेछ। विशेष सभा–समारोहमा भाग लिने मौका प्राप्त हुनेछ । लगनशीलताले कीर्तिमानी दिलाउन सक्छ । विभिन्न अवसर जुटे पनि अरूलाई वचन दिने बानीले दुः’ख पाइनेछ ।

८५ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया