शुक्रबार १९ जेठ २०८०

काठमाडौं / राप्रपा अध्यक्ष राजेन्द्र लिङ्देनले सांसद पदबाट राजीनामा दिँदै छन् । आइतबार बस्न लागेको प्रतिनिधिसभालाई सम्बोधन गर्दै उनले राजीनामाको घोषणा गर्न लागेका हुन् ।

सत्तारुढ दलका नेताहरुले वर्तमान संसदको आयू लम्ब्याउने गरी अभिव्यक्ति दिन थालेको र सोहीअनुसार ब’ह’स भइरहेका बेला लिङ्देनले सांसद पदबाट राजीनामा दिन लागेका हुन् ।

‘आज बस्ने संसद बैठकलाई स’म्बो’धन गर्दै अध्यक्षज्यूले सांसद पदबाट राजीनामाको घोषणा गर्नुहुनेछ,’ राप्रपा स्रोतले भन्यो । ४ मंसिरमा प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा सदस्य निर्वाचनको मिति तोकिएका बेला मौजुदा प्रतिनिधिसभाको आयू ज’ब’रजस्ती लम्ब्याउन खोजिएपछि उनले सांसद पदबाट राजीनामा दिन लागेका हुन् ।

अध्यक्ष लिङ्देनले आफ्नो पार्टीलाई पहिलो दल बनाउनेगरि तयारीमा जुट्न पनि आफ्ना नेता तथा कार्यकर्ताहरुलाई निर्देशन दिएका छन् । आज (आइतबार) काठमाडौंमा निर्वाचनको तयारीमा सम्बन्धमा आयोजित पार्टीको विस्तारित बैठकमा बोल्दै अध्यक्ष लिङ्देनले यस्तो बताएका हुन् ।

उनले देशमा हिन्दूराष्ट्र र राजसंस्था पूनस्थापना गर्नुपर्नेमा जोड दिए । उनले भने,‘राप्रपालाई नेपालको पहिलो पार्टी बनाऔं, हि’न्दू’राष्ट्र कायम गरौं, राजसंस्था पूनःस्थापना गरौं, देशलाई भ्र’ष्टा’चारमुक्त बनाऔं ।भ्र’ष्टा’चार नगरेर पनि राजनीति गर्न सकिन्छ भन्ने मान्यता स्थापित गरौं ।’

२३२ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया