शुक्रबार १९ जेठ २०८०

काठमाडौं / ज्योतिषशास्त्रका अनुसार प्रत्येक ग्रहले निश्चित समयावधि पछि आफ्नो राशि परिवर्तन गरिरहन्छ । यसै क्रममा प्रेम, सौन्दर्य, विलासिता र धन प्रदान गर्ने शुक्र ग्रह ३१ अगस्ट अर्थात बुधबारको दिनदेखि सिंह राशिमा प्रवेश गरेको छ ।

ज्योतिषशास्त्रका अनुसार शुक्रको राशि परिवर्तनले जीवनमा प्रेम, विलासिता, ऐश्वर्य, सौन्दर्य, आराम, प्रेम–रोमान्स आदिलाई प्रभावित गर्छ । अबका दिनमा शुक्र सिंह राशिमा गोचर हुनेछ र यी तीन राशिहरूमा शुभ प्र’भा’व पार्नेछ । यी राशिका व्यक्तिहरूलाई धन लाभ हुनेछ । उनीहरूको जीवन सुखद र सुन्दर हुनेछ ।

तिनीहरूको सुख–सुविधा र धनमा वृद्धि हुनेछ । जानौं कुन राशिका लागि शुक्रको गोचर शुभ साबित हुन्छ । शुक्र गोचरले यी राशिका व्यक्तिहरूलाई धन , विलासिता र कीर्ति प्रदान गर्नेछ ।

तुला : तुला राशिका लागि शुक्रको गोचर निकै लाभदायी साबित हुनेछ । उनीहरुको आम्दानी बढ्नेछ । करियरमा ठूलो सफलता मिल्ने स’म्भा’वना छ । चलचित्र, सञ्चार र ग्ल्यामरको क्षेत्रसँग जोडिएका व्यक्तिहरूलाई शुक्र गोचरले विशेष लाभ दिन्छ । नयाँ कामको अवसर प्राप्त हुनेछ । यस अवधिमा तुला राशि भएका व्यक्तिहरूको प्रतिष्ठा र धनमा पनि वृद्धि हुनेछ ।

कर्कट : शुक्र राशि परिवर्तन कर्कट राशिका लागि निकै शुभफलदायी साबित हुनेछ । यस अवधिमा, तिनीहरूले पैसा फिर्ता पाउनेछन् । अ’प्र’त्याशित धन प्राप्तिको स’म्भा’वना पनि देखिन्छ । तपाईंको मिठो आवाजले धेरै काम बन्नेछन् । व्यापार व्यवसायबाट नाफामा वृद्धि हुने देखिएको छ । यस अवधिमा तपाईंको घरमा धेरै धन प्राप्त हुने योग छ ।

वृश्चिक : सिंह राशिमा शुक्रको गोचरले वृश्चिक राशिका लागि शानदार समय ल्याएर आएको छ । उनीहरुले आफ्नो करियरमा ठूलो सफलता पाउन सक्छन् । काममा प्रगति हुने प्रबल स’म्भा’वना छ । व्यवसायीका लागि यो समय निकै लाभदायी साबित हुनेछ । उनीहरुको नाफा बढ्ने देखिन्छ । व्यापार बढ्नेछ । नयाँ सम्पर्कहरू लाभदायक हुने देखिएको छ ।

१९९ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया