मंगलबार २३ जेठ २०८०

काठमाडौं, ४ भदौ / प्रतिनिधि सभा र प्रदेश सभाको चुनावको मिति नजिकिएसँगै राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीका प्रवक्ता ज्ञानेन्द्र शाही यतिबेला चुनावी क्षेत्र पुगेका छन् ।

शाही काठमाडौंमा उम्मेदवारी घोषणा गरेपछि चुनावी गतिविधि बढाउन जुम्ला पुगेका हुन् । स्थानीय चुनावमा नेपाली काँग्रेस र नेकपा (माओवादी केन्द्र)को बलियो गढ मानिएको जिल्लामा उनले आफूलाई उम्मेदवारको रुपमा अघि सारेका हुन् ।

गत स्थानीय निर्वाचनमा जुम्लाका आठ स्थानीय तहमध्ये एक स्वतन्त्र, दुई माओवादी केन्द्र र पाँच स्थानीय तहमा नेपाली काँग्रेसले जितेको थियो । तर, अहिले जिल्लामा अन्य दललाई ट’क्क’र दिन शाही जिल्लामा पुगेका हुन् । जिल्लामा अन्य पार्टी स्थापित भएपनि आफूलाई जनताले सहयोग गर्ने उनको विश्वास छ ।

साउन २३ गते राजधानीमा पत्रकार सम्मेलन गरेर उनले निर्वाचन लड्ने घोषणा गरेका थिए । आफूलाई गृहजिल्ला जुम्ला प्यारो लाग्ने र जिते पनि हारे पनि केही फरक नपर्ने उनले बताउँदै आएका छन् ।

४४९ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया