आइतबार २१ जेठ २०८०

काठमाडौं / ‘कुरा का’ट्ने मान्छेले का’टुन्’ गीतका गायक सुभाष पुरीको स्वर रहेको नयाँ गीत ‘बजाई देउ’को म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ ।

गायक पुरीकै शब्द सिर्जना रहेको गीतमा गायक पुरीलाई पछिल्लो समयकी चर्चित गायिका समिक्षा अधिकारीले साथ दिएकी छन् । बबुल गिरीको संगीत, एरेन्ज र मिक्सिङ मास्टरिङ रहेको गीत अछामका रमणीय स्थानहरुमा छायांकन गरिएको हो ।

जहाँ बैशालु उमेरका एक जो’डीले जानी-नजानी लगाएको प्रेम कहा’नीलाई देखाइएको छ । भिडियोमा मोडल जेबी चिरन चिरञ्जिबी सापकोटा र अञ्जना राउत गज्ज’बसँग खुलेका छन् । प्रेम र रोमा’न्सले भरिएको यो रमाइलो प्रेम गाथालाई पछिल्लो समयका चर्चित निर्देशक गौरब गिरीले निर्देशन गरेका हुन् ।

काठमाडौँ उपत्यका बाहिर गएर रमाइला र नयाँ लोकेशनमा भिडियो छायांकन गर्न रुचाउने निर्देशक गिरीको धेरैले प्रशंसा गर्ने गरेका छन् । सुदूरपश्चिमको रमाइलो प्रे’म गाथालाई देखाइएको भिडियोको छायांकन बसन्त कुँवरले गरेका हुन् भने सम्पादन बलभद्र कुँवरले गरेका हुन् । न्युज 24 नेपाल बा’ट । हे’र्नुहोस् भिडियो :

५९९ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया