बुधबार २४ जेठ २०८०

आज श्री शाके १९४३ बि.स.२०७८ साल मंसिर २५ गते शनिबार इश्वी सन २०२१ डिसेम्बर ११ तारीख मार्गशीर्ष शुक्लपक्ष अष्टमी तिथी पूर्वभाद्रपदा नक्षत्र वज्र योग भद्रा करण चन्द्रमा कुम्भ राशिमा आनन्दादि योगमा का”ल योग राक्षसनाम संवत्सर सुर्य दक्षिणाय हेमन्त ऋतु अष्टमीव्रत,गोरखकालीपूजा, बखुमद (ज्यो.प.सरोज घिमिरे)

मेष राशि (चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ) साजेदारी कार्यमा बिशेष सजग रहनु होला । आफुभन्दा सानाको सहयोगमा मनग्य लाभ प्राप्त हुनेछ । बोलिको प्रभाव बढ्नाले ईष्ट मित्रको साथ मिल्नेछ । अध्यन अध्यापनमा समय उत्तम रहेकोछ । कलाकौशलका क्षेत्रमा समय ब्यतित रहने छ । नयाँ कार्यको थालनि गर्न राम्रो समय रहेको छ ।

बृष राशि (इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो) मान्यजन तथा पारिवारीक साथसहयोगमा केहि दुर’ताको सा’मना गर्नु पर्ला । भौतिक साधनको प्रयोगमा बिशेष ध्यान दिनु राम्रो रहनेछ । बिद्या तथा बौधिक क्षेत्रमा भने राम्रो समय रहेको छ । सबारी साधनको प्रयोगमा बिशेष सा’बधानि अपनाउनु पर्नेछ । सम्पादित कार्यहरुका क्षेत्रमा सामान्य झन्झट आई पर्नेछ ।

मीथुन राशि (का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह) नसोचेका क्षेत्रमा सामान्य खर्च हुनाले मनमा खि’न्नता पैदा हुनेछ । आटँ र शाहसमा बृद्धि भएता पनि साथिभाई हरु टा’डिएको अनुभव हुन सक्ला । मान्यजनहरुको साथ सहयोगमा गरीएका कार्यहरु उत्तम रहनेछन । कामकाजको क्षेत्रमा भने बिशेष सजग रहनु होला अपजसआईपर्ने योग रहेको छ ।

कर्कट राशि (हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो) खानपानमा बिशेष ध्यान दिनुहोला । सामान्य चो’ट पटक वा स्वास्थ सम्बन्धी सम’स्याको सा’मना गनुपर्नछ । नजिकका मित्रजनहरुको सम्बन्धमा सामान्य तिक्तता उत्पन्न हुन सक्नेछ । अरुको बिश्वासमा नप”र्नु नै उत्तम रहनेछ । बोलिको गलत अर्थ लाग्न सक्ला तसर्थ वाणीमा ध्यान दिनुहोला ।

सिंह राशि (मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे) खु’ट्टा ता’न्ने ब्यक्ति हरुको बृद्धि हुनाले कार्यसम्पादनमा बिशेष होसियार हुनु पर्ने छ । निर्णय गर्ने क्षमतामा कमि आउने छ । खानपानमा रुचि जाग्नेछ । अ’धुरा का”र्य सम्पादनका निम्ती समय उत्तम रहनेछ । शारीरिक आलस्य’ताका कारण कार्यक्षेत्रमा अपजसको सम्भाबना रहनेछ ।

कन्या राशि (टो, प, पि, पु, ष, ण, ठ, पे, पो) सामान्य कार्यको निम्ति धेरै समय र परीश्रम खर्चनु पनेछ । मनमा सामान्य चि’न्ताले बास गर्नेछ । परीवारका सदस्यहरु बाट टाढा भएको महसुस हुनेछ । तात्कालिन आर्थीक अभा’बको सा’मना गर्नुपर्नेछ । नजीकका ब्यत्तित्वहरुबाट धो’का हुनाले कार्य सम्पादनमा सामान्य झ’न्झट उत्पन्न हुन सक्नेछ ।

तुला राशि (र, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते) पठनपाठनको क्षेत्रमा समय मध्यम रहेको छ । आम्दानिका स्रोतहरु फेला पर्नाले मनमा उत्साहा छाउनेछ । अरुको भर पर्नाले सामान्य झ’न्झट ब्य’र्होनु पर्ला । मान्यजनहरुको साथ सहयोगमा अ’धुरा कार्यहरु सम्पादित रहनेछन । कला कौशलका क्षेत्रमा खर्चिएको समय उत्तम रहनेछ ।

बृश्चिक राशि (तो, ना, नि, नु, ने, नो, या, यि, यु) सभासम्मेलनमा सहभागि हुन सक्ने योग रहेको छ । मानसम्मान प्राप्तिको सम्भाबना रहेको छ । ब्यापार ब्यवसायमा समय राम्रो रहेको छ । आम्दानि मध्यम रहला । सामाजिक कार्यमा जुट्ने समय रहेकोछ । मानसम्मान प्राप्तीको योग रहेकोछ । सवारि साधनको प्रयोमा ध्यान पूर्याउनु होला ।

धनु राशि (ये, यो, भ, भि, भु, ध, फा, ढ, भे) सामान्य यात्रा हुनसक्ला । मित्र तथा दाजु भाई बिचको सम्बन्धमा सुधार आउनेछ । श्रम र परीश्रमको राम्रो कदर हुने योग रहेको छ । मनोरञ्जन मुलक यात्राको सम्भा’बना रहेकोछ । माल सामान हराउन सक्ने स’म्भाबना रहेकोछ । अपरी”चित ब्यत्तिहरुको बिश्वासमा नपरेकै बेश रहनेछ ।

मकर राशि (भो, ज, जि, खि, खु, खे, खो, गा, गि) आजको लगानि भोलिका निम्ति फाईदा जनक हुनेछ । स्वास्थ सम्बन्धी सम’स्याले सताउन सक्छ । अरुको भर पर्दा कार्यक्षेत्रमा सामान्य अप्ज’स आउनसक्छ । मान्यजनहरु सगँको सम्बन्धमा सामान्य तिक्तता उत्पन्न हुन सक्नेछ । सामान्य बाद’बिवादको झमे’लामा फ’सिने स’म्भाबना रहेकोछ ।

कुम्भ राशि (गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द) पारीबारिक झो’र झ’मेलाले सता’उन सक्छ । तपाईको कार्यको फाईदा अरुले सहजै लिन सक्नेछन । तपाईको सरल मिजासले मित्रजनहरु आकर्षित हुने योग रहेको छ । दाम्प’त्य सम्बन्धमा सामान्य ति’क्तता उत्पन्न हुन सक्नेछ । ब्यापार ब्यवसायका निम्ती उत्तम समय रहेकोछ ।

मिन राशि (दि, दु, थ, झ, ञ, दे, दो, च, चि) खुट्टा तान्ने ब्यक्तिहरु बाट बच्नु पर्ने समय रहेको छ । सामान्य आर्थिक अ’भाब झे’ल्नु पर्ला । पारीबारिक झोर झमे’लाले सता’उन सक्छ । स्वास्थमा सामान्य स’मस्या आउन सक्छ । खानपानको गडबढिका कारण सामान्य खर्चको सम्भा’बना रहेकोछ । कार्य क्षेत्रमा अरुको दबा’बको महसुस हुनेछ ।

११२ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया