शनिबार १८ मंसिर २०७८

आज श्री शाके १९४३ बि.स.२०७८ साल मंसिर ९ गते बिहीबार इश्वी सन २०२१ नोभेम्वर २५ तारीख मार्गशीर्ष कृष्णपक्ष षष्ठी तिथी तिष्य नक्षत्र व्रह योग गर करण चन्द्रमा कर्कट राशिमा आनन्दादि योगमा शुभ योग राक्षसनाम संवत्सर सुर्य दक्षिणाय हेमन्त ऋतु महिला हिं’सा अ’न्त्य दिवस (ज्यो.प.सरोज घिमिरे)

मेष राशि (चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ) पारीवरिक मनोरञ्जनका क्षेत्रमा समय ब्यतित रहनेछ । कार्य प्रतिको लगनसिलताको कदर हुने समय रहेकोछ । भौतिक श्रोत साधनको प्रयोगमा अधिक समय बित्नेछ । ब्यपार ब्यवसायमा समय उत्तम रहनेछ । प्रेम स’म्बन्धमा प्रगाढता छाउनेछ । मानसम्मान प्राप्तीको समेत योग रहेकोछ ।

बृष राशि (इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो) मित्रजनहरुको अधिक सामिप्यता क’ष्टकर साबित रहनेछ । सामान्य पारीवारिक झो’रझमेलाको सा’मना गर्नुपर्नेछ । यात्रामा पनि सा’बधानि पूर्वक अधि बढ्नुहोला । अध्यन अध्यापनमा समय मध्यम रहनेछ । ब्यापार ब्यवसायमा साजेदारी न’गर्नु नै उत्तम रहनेछ । अप्र’त्याशीत खवरले मनमा प्रशन्नता छाउनेछ ।

मीथुन राशि (का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह) वाणी मधुरता छाउनेछ । कलाकौशलको क्षेत्रमा समय ब्यतित रहला । स्वास्थका क्षेत्रमा पनि सामान्य सुधारको योग बन्नेछ । पारीवारिक साथसहयोगमा अधु’रा कार्यहरु सम्पादित रहनेछन । अध्यन अध्यापनमा भने समय त्यति उत्तम रहेकोछैन । नयाँ लगानिमा भने सजग रहनु होला ।

कर्कट राशि (हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो) आय आम्दानिका बिभिन्न श्रोतहरु फे’ला पर्नेछन । मा’नसीक तना’बका कारणले गर्दा कार्य क्षेत्रमा झ’न्झट आई पर्न सक्नेछ । पारीवारिक भेटघाटको क्षेत्रमा समय ब्यतित रहला । शारीरिक आ’लस्यताका कारण गरीरहेको कार्यमा सामान्य झ’न्झट उत्पन्न हुन सक्नेछ । दाम्प’त्य सम्ब’न्धमा सामान्य ख’राबी उत्पन्न हुन सक्नेछ ।

सिंह राशि (मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे) अधु’रो यात्रा रहने योग रहेकोछ । अरुको छिटो बिश्वास गर्नाले सामान्य धो’कामा परिएला । फजुल खर्चको योग रहेको छ । मान’सिक चि’न्ताले सता’उनेछ । आँ’ट शा’हसमा कमि आउनाले कार्यसम्पादनमा सम’स्या आउन सक्छ । तपाईद्वारा सम्पादित कार्यमा त्रु’टि देखाउनेहरुको बृद्यि हुनेछ । स्वास्थमा सामान्य स’मस्या उत्पन्न हुन सक्नेछ ।

कन्या राशि (टो, प, पि, पु, ष, ण, ठ, पे, पो) दिदी बहिनीहरुको साथ सहयोगले दीगो फाईदा हुने कार्यको थालनि होला । आकस्मिक धनलाभको स’म्भाबना रहेको छ । बौधिक क्षेत्रका ब्यतित्व सगँको संगत द्वारा मन प्रशन्न रहला । सन्तान सम्बन्धि स’मस्याले सता’उला । रचनात्मक तथा कला क्षेत्रबाट सामान्य आम्दानि लिन सकिनेछ । स्वास्थका निम्ती सामान्य खर्चको सम्भाबना समेत रहेकोछ ।

तुला राशि (र, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते) बिद्यार्थी बर्गको बौधिक बिकाशका निम्ति समय राम्रो रहेको छ । मान्यजनको साथ सहयोग द्वारा सामाजिक कार्यको क्षेत्रमा अग्रसर भईनेछ । श्रम र मेहेनतको राम्रो कदर हुनेछ भौतिक श्रोत साधनको प्रयोगमा समय ब्यतित रहने योग रहेकोछ । गरीरहेको कार्यका श्रेत्रमा सामान्य ढिलाईको स’म्भावना रहेकोछ ।

बृश्चिक राशि (तो, ना, नि, नु, ने, नो, या, यि, यु) ईष्ट मित्रजनको सहयोग प्राप्तहुनाले कार्य सहज रहला । मान्यजनको मार्गदर्शन अबल’म्बन गर्नाले भाग्योदयको बाटो देखा पर्नेछ । आजको कार्यले भोलिलाई फाइदा रहनेछ । आय आर्जनका निम्ती अधिक श्रम गर्नु पर्ने समय रहेकोछ । मान प्रतिष्ठामा सामान्य आँ’च आउन सक्ने सम्भाबना रहेकोछ ।

धनु राशि (ये, यो, भ, भि, भु, ध, फा, ढ, भे) मान’सीक चन्चल’ताले कार्य क्षेत्रमाझन्झट आई पर्नेछ । सामान्य बा’दबिवादको साम’ना गर्नु पर्ला । मनमा उत्पन्न बिभिन्न कुबि’चारले समस्या नि’म्त्याउन सक्ला सजग रहनु पर्नेछ । भोजभतेर तथा सभासम्मेलन जन्य कार्यमा सहभागीता जनाउने अवसर प्राप्त हुनेछ । रचनात्मक कार्यमा समय ब्यतित रहनाले मन प्रशन्न रहनेछ ।

मकर राशि (भो, ज, जि, खि, खु, खे, खो, गा, गि) सा’जेदारी कार्यमा हात नहालेकै बेश रहनेछ । ब्यापार ब्यवसायका क्षेत्रमा सामान्य स’मस्या देखापर्नेछ । बिश्वासिलो ब्यक्तिहरुबाट धो’का हुन सक्ला । तपाईको कार्य बाट फाईदा लिनेहरुको सङख्यामा बृद्यि हुनेछ । मनोबिलासिताका साधनको प्रयोगले समय ब्यतित रहनेछ । ब्यपार ब्यवसायका क्षेत्रमा समय उत्तम रहेकोछ ।

कुम्भ राशि (गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द) अरुको संगतगर्ने बानिले सामान्य स’मस्या आइपर्ला । कार्य सम्पादन प्रति अरुको दबा’वको महसुस हुनाले दिन त’नाब पूर्ण ब्यतित रहला । स्वास्थमा देखिएको सम’स्याका कारण सामान्य खर्चको योग रहेकोछ । परीवारका सदस्यहरुबाट टाढा भएको महसुस रहनेछ । गैर ब्यत्तिहरुको बिश्वासमा नपर्नु होला ।

मिन राशि (दि, दु, थ, झ, ञ, दे, दो, च, चि) बौधिक क्षेत्रका ब्यतित्वसँगको संगत द्वारा मन प्रशन्न रहला । पठनपाठनको निम्ति समय राम्रो रहेको छ । गरिरहेको कार्य क्षेत्रमा मन चन्चल रहनाले अरु नयाँ काम को थालनि हुन सक्नेछ । आय आर्जनका बिभिन्न श्रोत साधनहरु फे’ला परेता पनि मा’नसिक चन्चलताले कार्य श्रेत्रमा ब्य’वधान आई पर्नेछ ।

७३ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया