सोमबार १० आश्विन २०७९

गुल्मी / नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (एकीकृत समाजवादी)का पोलिटब्युरो सदस्य मेटमणि चौधरीले केपी ओली आगामी निर्वाचनमा झापाबाटै परा’जित हुने बताएका छन् । ओली पार्टी र प्रवृत्तिका वि’रुद्ध नेकपा (एस) स्थापना भएकाले देशभर नेकपा एमाले ह’राउने चौधरीले बताए ।

नेकपा (एस) गुल्मीको प्रथम जिल्ला भेलालाई सम्बोधन गर्दै नेता चौधरीले ओली प्र’वृत्तिका कारण कम्युनिस्ट आन्दोलन र पार्टी समा’प्त हुने स्थिति आएकाले नयाँ पार्टी स्थापना गर्नुको विकल्प नभएको बताए ।

उनले केपी ओलीसहितका एमाले नेता जनतासँग भोट माग्न गाउँ आउने कुनै नैतिक आधार नभएकाले केपीको झापादेखि गोकर्ण र प्रदीपका गुल्मीका निर्वाचन क्षेत्रसमेत समाजवादीमय हुने दा’बी गरे ।

केन्द्रीय सदस्य राज्यलक्ष्मी गैरेले आफूहरूलाई एमालेको माया भए पनि केपी प्रवृत्तिले नयाँ विकल्पको सिर्जना गरेको बताइन् । जीवनको राजनीतिक ऊ’र्जा एमालेमै सकिए पनि ओलीवादले देशको लोकतन्त्र र संविधानसँगै पार्टी समा’प्त पारेपछि नेकपा (एस) स्थापना गरिएको गैरेको भनाइ थियो ।

३६३ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया